BLOKSERWIS

Montaż modernizacja serwis naprawa zakładanie konserwacja monitoringu Łódź Pabianice

Monitoring domu zapewnia nam większe poczucie bezpieczeństwa.
Dzięki niemu można kontrolować obiekty użyteczności publicznej i instytucje prywatne. Coraz częściej stosowany jest także do podniesienia poziomu bezpieczeństwa w mieszkaniach.

Obecne czasy zmuszają nas do realizacji obrazu na wysokim poziomie, który zostaje przekazywany do użytkowników obiektu. Wysokie wymagania klientów zmuszają nas do ciągłego poszukiwania jak najlepszego sprzętu, który jest w stanie sprostać każdemu klientowi.
Występują wersje ekonomiczne, standardowe oraz rozbudowane. Proponujemy montaż kamer oraz rejestratorów ip lub urządzeń hybrydowych - połączenia starych urządzeń do nowych systemów czyli modernizację.

Wszystkie systemy monitoringu mogą być obsługiwane przez lokalne systemy Lan Wan lub przy pomocy urządzeń mobilnych. Oferujemy wykonanie projektu i montaż systemu monitoringu dla każdego rodzaju budynku oraz obszaru wokół niego. Prawidłowe dobranie sprzętu do wymagań inwestora oraz miejsc, w których będą montowane poszczególne elementy systemu telewizji przemysłowej jest niezwykle ważne. Trzeba dostosować parametry kamer, przewodów oraz rejestratora do wymogów inwestora.

Blokserwis
Blokserwis
Blokserwis

Tel: +48 731 188 655

Adres: Miejscowość
Łódź