BLOKSERWIS

Montaż modernizacja serwis naprawa zakładanie konserwacja wideodomofonów Łódź Pabianice

Wideodomofon to urządzenie zapewniające nawiązanie łączności audio-wideo pomiędzy kasetą rozmów na zamontowaną przy wejściu na unifonem znajdującym się wewnątrz budynku. Zamknięcie drzwi realizowane najczęściej jest przy pomocy zaczepu elektromagnetycznego. Dzisiejsze urządzenia pozwalają na rejestracje zdjęć, zdarzeń na naszej posesji lub nieodebranych rozmów. Możliwość powiadamiania nas telefonicznie stała się już tylko jedną z opcji - robienie zdjęć lub podłączenia wideodomofonu do monitoringu, który już istnieje na obiekcie.

Możliwość podłączenia dodatkowych kamer rozszerza system do obsługi kilku wejść lub do sterowania wejścia furtki bramy garażu klatki lub oświetlenia. Wszystko zależy od wymagań klienta, jak chce mieć skonfigurowane urządzenie dla swoich potrzeb. Ilość lokatorów nie stanowi dla nas ograniczeń w dobrze odpowiedniej konfiguracji urządzeń takich jak WIDEODOMOFONY

W skrajnych realizacjach podpieramy się wiedzą producentów sprzętu którzy zawsze służą nam fachowym doradztwem oraz doborem odpowiednich komponentów, od projektu aż do realizacji.

Staramy się aby dystrybutor urządzeń był firmą lokalną, co przedkłada się na szybkość realizacji montaży lub serwisów u naszych klientów.

Blokserwis
Blokserwis
Blokserwis

Tel: +48 731 188 655

Adres: Miejscowość
Łódź